قیمت پوکه معدنی یا پامیس با توجه به فراوانی و نحوه استخراج و تولید آن در معادن متفاوت است. اما نکته مهم در قیمت این ماده معدنی، هزینه حمل آن است. متاسفانه در کشور ما به دلیل ضعف شدید در ترابری و نقل و انتقالات مواد معدنی، قیمت تمام شده برای مشتری بسیار بالا محاسبه می‌گردد. بدین منظور معدن داران همیشه ترجیح می‌دهند بار تولید شده پوکه معدنی را به نزدیکترین مقصد ارسال نمایند تا قیمت تمام شده برای مشتری به حداقل برسد. پوکه معدنی مانند دیگر مواد معدنی غیر فلزی در سر معدن از قیمت پایینی برخوردار است، بنابراین به منظور مقرون به صرفه شدن، خرید پوکه، ماشین حمل را تریلی پیشنهاد می‌کنیم تا با توجه به هزینه حمل مقدار بیشتری از مواد معدنی به پروژه مورد نظر ارسال گردد.

ناگفته نماند این پیشنهاد برای مشتریانی است که بالای 25 تن تقاضای خرید دارند. مدیریت فروش پوکه پوزولان سبکدانه کانیار برای فروش به مشتریانی که در اقصی نقاط کشور ساکن هستند و تقاضای خرید دارند؛ در سراسر ایران، نزدیکترین معدن پوکه به آن پروژه را معرفی نموده. البته کلیه مراحل فروش با تعیین قیمت تمام شده مناسب و ارزان و هزینه حمل پایین، توسط مدیر فروش کانیار مورد پیگیری قرار می‌گیرد. هدف ما تنها فروش پوکه معدنی و سود شرکت نیست، در گیرودار مشکلات اقتصادی و قیمت بالای سوخت، هدف، رضایت مشتری و پرداخت کمترین هزینه حمل کالا، مد نظر ماست.

قیمت پوکه معدنی

پوکه معدنی دانه‌های سبک حاصل از فعالیت آتشفشانی است. مزیت عمده پوکه ساختمانی نسبت به مصالح ساختمانی مشابه از قبیل شن و ماسه، وزن حجمی کم آن، دارا بودن درجه سختی بالا و نیز تخلخل فراوان می‌باشد. رنگ این ماده معدنی سفید یا خاکستری مایل به سفید یا زرد است. پوکه معدنی دارای دانه بندی متفاوت است. این دانه از ذرات غباری تا قطعات بزرگ با قطر بیش از 100 میلیمتر است.

اندازه هر دانه پوکه معدنی برای مصارف خاص کاربرد دارد جهت آشنایی بیشتر مقاله کاربرد پوکه معدنی را مطالعه فرمایید. پوکه معدنی به صورت عدسی‌هایی با قطر 50 تا 100 متر و ارتفاع حدود 5 متر در زیر لایه‌هایی از خاک و سنگ وجود دارد. اکتشاف به کمک حفر چاه و ایجاد ترانشه صورت می‌گیرد. پس از آن توسط لودر یا بلدوزر عملیات باطله برداری یعنی برداشتن سنگ و خاک از روی لایه‌های پوکه معدنی انجام می‌شود. با توجه به دانه بندی پوکه معدنی می‌توان گفت هر دانه مصرف خاص خود را دارد. بنابراین قیمت گذاری پوکه معدنی بر طبق سایز و نحوه استخراج متفاوت خواهد بود.  

قیمت پوکه معدنی سبکدانه کانیار

قیمت پوکه بر حسب نوع دانه و اختلاط آن محاسبه می‌شود. قیمت پوکه معدنی کانیار بدین قرار است:

قیمت پوکه معدنی پودری

پوکه پودری سبکدانه کانیار با سایز 0-3 با وزن حدود 950 کیلوگرم در هر تن به میزان 30 هزار تومان است. کاربرد پودری در صنعت کشاورزی، باغبانی، کود ارگانیک، و گلکاری است. در صنعت ساختمان جایگزین ماسه، در کف سازی و شیب بندی و در تولید قطعات بتنی سبک و نیمه سبک، در صنایع شیمیایی به عنوان فیلر مورد استفاده قرار می‌گیرد.  

قیمت پومیس عدسی سبکدانه کانیار

سنگدانه پومیس عدسی با سایز 0-12 موجود است. وزن آن بر حسب تناژ حدودا 900 کیلوگرم است. قیمت هر تن 45000 تومان می‌باشد. در تولید قطعات سبک ساختمانی، کشت گیاهان، جایگزین خاک و نساجی کاربرد دارد.  

قیمت پوکه نخودی – بادامی سبکدانه کانیار

پوکه معدنی نخودی – بادامی با سایز 6-25 میلیمتر است. وزن آن حدود 700 کیلوگرم است. قیمت هر تن پوکه 40000 تومان قابل عرضه است. قیمت تمام شده فوق برای هر دانه در سر معدن قابل عرضه است. قیمت حمل نیز جداگانه محاسبه می‌شود. در صورت تمایل به خرید انواع پوکه مخلوط و قیمت تمام شده آن با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید. در صورت تقاضای خرید پودر میکرونیزه سبکدانه کانیار با ما در تماس باشید.

قیمت پوکه معدنی در تبریز

پوکه معدنی در تبریز بخش اعظم آن در بستان آباد تولید و عرضه می‌شود. بستان‌آباد یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی است که در ۴۵ کیلومتری شرق تبریز در مسیر ترانزیتی تبریز-میانه و تبریز-سراب و اردبیل واقع است. در شهرستان بستان‌آباد، معادن گچ، پوکه، سنگ و فیروزه وجود دارد که زیر نظر مستقیم اداره معادن و فلزات اداره می‌شود. ویکی پدیا پوکه معدنی تبریز یا پامیس معمولا به سفید مایل به خاکستری متمایل است. وزن آن نسبت به پوکه اسکوریا و پوزولانی سبکتر است. میزان آهک فعال در آن یکی از ایرادات آن محسوب می‌شود. اما پوکه بستان آباد به دلیل وزن سبک آن، طرفدار زیادی در بین مشتریان دارد. برای دریافت قیمت پوکه معدنی تبریز با شماره روی صفحه تماس بگیرید.  

قیمت پوکه سبکدانه معدنی در سنندج

استان کردستان یکی از استان‌های معدنی کشور با ذخایر بالا می‌باشد. به نقل از مدیر مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی سنندج، در این استان در مجموع 400 پروانه بهره‌برداری در حوزه مواد معدنی فلزی، سنگ تزئینی، سیلیس، فلدسپات، دولومیت، باریت سنگ معدن و مصالح ساختمانی صادر شده است. قیمت اسکریا در سنندج بر حسب نحوه هزینه کرد در استخراج، تولید و دانه بندی در معدن محاسبه می‌گردد. البته قیمت اسکریا بستگی به وزن و کیفیت پوکه دارد. برای دریافت قیمت اسکریا در سنندج با شماره‌ 9144974210 بگیرید.

قیمت پوکه معدنی سبکدانه کانیار چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت پوکه بر حسب نوع دانه و اختلاط آن و طبق روال با توجه به هزینه تمام شده کالا و تولید محاسبه می‌شود.

قیمت پوکه معدنی پودری سبکدانه کانیار چقدر است؟

پوکه پودری سبکدانه کانیار با سایز 0-3 با وزن حدود 950 کیلوگرم در هر تن به میزان 30 هزار تومان سر معدن محاسبه می‌شود.

پومیس عدسی سبکدانه کانیار چیست؟

سنگدانه پومیس عدسی با سایز 0-12 موجود است. وزن آن بر حسب تناژ حدودا 900 کیلوگرم است. در تولید قطعات سبک ساختمانی، کشت گیاهان، جایگزین خاک و نساجی کاربرد دارد.

وزن پوکه نخودی – بادامی سبکدانه کانیار چقدر است؟

پوکه معدنی نخودی – بادامی با سایز 6-25 میلیمتر است. وزن آن حدود 700 کیلوگرم است.