پوکه عدسی چه ویژگی دارد؟ کاربرد آن چیست؟ اگر قصد خرید این محصول را دارید با شماره روی صفحه تماس حاصل نمایید. پیشنهاد می‌کنم خرید محصول خود را مستقیم از معدن با قیمت تمام شده پایین‌تر انجام دهید.

پوکه عدسی سبکدانه کانیار

پوکه عدسی سبکدانه کانیار در بخش‌های مختلف کاربرد دارد. این پوکه در اندازه 3 تا 12 میلیمتر تولید می‌شود. به علت پوزولانی بودن وزن حجمی آن بین 800 تا 850 کیلوگرم است. میزان سیلیس بالای 60 درصد از ویژگی بارز این محصول است.

کاربرد پامیس علاوه بر کشاورزی، نساجی، صنعت رنگ و … در حیطه صنعت ساختمان رشد چشمگیری داشته است.

یکی از عمده‌ترین مصارف پومیس در سایزهای مختلف به خصوص پوکه عدسی، در صنعت سبک سازی است. تکنولوژی استفاده از بتن سبک، فناوری جدیدی نیست. از زمان‌های قدیم نمونه‌های زیادی از کاربرد مصالح سبک مشاهده شده است. اولین گزارش‌های تاریخی در مورد کاربرد مصالح سبک وزن در اروپا به روم باستان بر می‌گردد.

دانه های عدسی سبکدانه کانیار دارای مقاومت فشاری بالایی است. خاصیت پوزولانی آن دارای بهترین ویژگی جهت ساخت بتن سبک می‌باشد. تولید قطعات بتنی سبک که همان بلوک‌ سبک نامیده می‌شود جز عمده تولیدات این سایز پوکه است.

بلوک‌های سقفی و دیواری مورد مصرف بسیاری از تولیدکنندگان قطعات سبک است. از آنجاییکه پوکه پوزولانی سبکدانه کانیار می‌تواند به عنوان بخش مهم ساخت بتن قرار گیرد‌، لذا در تولید بتن، مصرف سیمان کاهش چشمگیری خواهد داشت. این مساله خود از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر می‌باشد.

شایان ذکر است، به دلیل مقاومت فشاری بالای دانه عدسی سبکدانه کانیار، میزان ضایعات بلوک پایین است. شکستگی بلوک‌های سبک حاصل از تولید در هنگام بارگیری و تخلیه بسیار کم است.

مخلوط عدسی پودری سبکدانه کانیار

مخلوط عدسی پودری سبکدانه کانیار یکی از تولیدات مقرون به صرفه برای تولیدکنندگان است. گروه تولیدی سبکدانه کانیار ترکیب عدسی با پودری پوزولانی را به تولیدکنندگان بلوک‌های سبک پیشنهاد می‌کند. این ترکیب سبب کاهش مصرف سیمان می‌گردد. تولید بلوک‌های پرمقاومت نیز ویژگی دیگر این خرید است. البته این نکته نباید فراموش شود که خرید پوکه عدسی – پودری قیمت تمام شده پایین‌تری را به همراه دارد.

 

در صورت تمایل به خرید از این محصول با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

زارع :  09144974210 _ 09113771257_09117709407