آیا با پوکه معدنی پوزولانی مشگین شهر آشنایی دارید؟ اگر می‌خواهید از کیفیت و میزان ذخیره معدن پوکه پوزولان سبکدانه کانیار مطمین شوید. این پست را مطالعه نمایید.

پوکه معدنی پوزولانی مشگین شهر

پوکه معدنی پوزولانی مشگین شهر در استان اردبیل واقع است. پوکه پوزولانی سبکدانه کانیار در دامنه‌های قله سبلان از معادن مختلف استخراج شده و به تولید می‎رسد.

پوکه کانیار به دلیل ریزدانه بودن و داشتن پودری پوزولانی از ویژگی منحصر به فردی برخوردار است. در پروسه تولید به هیچ عنوان دستگاه‌های خرد کن مورد نیاز نیست. تنها با جداسازی دانه‌های با مش‌های مختلف از هم جدا شده. انواع سایز پوکه معدنی سبکدانه کانیار: عدسی، نخودی-بادامی، پودری پوزولان، و سایزهای دیگر آماده فروش است.

اهمیت و مرغوبیت پوکه معدنی پوزولانی مشگین شهر

اهمیت و مرغوبیت پوکه معدنی پوزولانی مشگین شهر از سوی مسئولین و کارشناسان صنعت و معدن بارها مطرح شده است.

پوزولان سبکدانه کانیار حاصل استخراج از معادن پومیس و پوکه معدنی در کشور در استان اردبیل – مشگین شهر می‌باشد. با اطمینان اعلام می‌کنیم این معدن با ذخایر غنی خود یکی از معادن ارزشمند پوکه پوزولان در منطقه می‌باشد.

در این زمینه باشگاه خبرنگاران اردبیل، در سایت‌های خبری گزارشی ارایه نموده است. این خبر مبنی بر اینکه پوکه معدنی استان اردبیل، رتبه ممتاز کشوری را به خود اختصاص داده است. ابراهیم آقازاده معاون سازمان صنعت و معدن افزودند: اردبیل به لحاظ دارا بودن مواد معدنی از رتبه ممتاز کشوری برخوردار است. استان اردبیل در بخش برخورداری از معادن مصالح ساختمانی،از نظر کیفی و کمی دارای ذخایر قابل توجه پوکه معدنی می‌باشد. ایشان بیان داشتند، پوکه معدنی پوزولانی استان اردبیل و دامنه‌های سبلان در سطح کشور بسیار سرآمد و حایز اهمیت است .

پوکه پوزولان سبکدانه کانیار جزء مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین پوکه پوزولان معدنی در کشور می‌باشد. مجموعه ما  آماده است تا  پوکه معدنی کانیار را با قیمت و کیفیت مناسب به سراسر ایران و کشورهای همسایه ارسال کند.