برای پاسخ به سوال‌تان آماده‌ایم، همین حالا تماس بگیرید       

09144974210

پوکه معدنی پوزولانی سبکدانه کانیار

پوکه معدنی پوزولانی سبکدانه کانیار با آنالیز شیمیایی منحصر به فرد و مقاومت فشاری بالا در صنعت ساختمان و کشاورزی در بین مصرف‌کنندگان جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص داده است.

با تیم کاری ما آشنا شوید

تیم کاری سبکدانه کانیار توانسته است با ایجاد اعتماد، همدلی و رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در کار، روند پیشرفت در جلب رضایت مشتریان، را به صورت فزاینده‌ای گسترش دهد.

بهزاد زارع
بهزاد زارعمدیر اجرایی و مدیر فروش
فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه گلستان. مدیر گروه تولیدی سبکدانه کانیار -مدیر اجرایی معدن و ریس کمیته مصالح سبک استان اردبیل
آزاده میردار
آزاده میردارمدیر وبسایت سبکدانه کانیار
فارغ‌التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و ارشد مطالعات زنان، مدیر تولید محتوا و وب سایت‌های طلوع کمبریج و سبکدانه کانیار

نتایج پژوهش علمی محصولات سبکدانه کانیار

نتایج پژوهش علمی محصولات سبکدانه کانیار حاصل همکاری بین مراکز آموزشی تحقیقی و جمعی از دانشجویان کشور و گروه سبکدانه کانیار است. داده‌های آماری با راهنمایی اساتید محترم دانشگاه مربوطه مورد نظارت قرار گرفته است.

تحقیق آنالیز شیمیایی
مصرف جهانی پامیس
جدول آنالیز شیمیایی
نمایش مقالات

نظر کارشناسان

“پوکه معدنی کانیار مطابق با طبقه بندی استاندارد ملی ایران سبکدانه پومیس در دو تیپ پودری و دانه بندی طی آزمایشات تجربی قابلیت استفاده در ساخت قطعات پیش ساخته بتنی، فوم بتن، ساخت بلوک و به عنوان فیلر در بتن خودتراکم را دارا می‌باشد.
با توجه به ویژگی پوزولانی طبیعی این پوکه کانیار مطابق با استاندارد ملی 3433 و تحقیقات صورت گرفته کاربرد عمده‌ی پودر پامیس در بتن خودتراکم و بتن پیش ساخته صرفه اقتصادی را با کاهش مدت دوره نگهداری رطوبتی به همراه دارد. شاخصه پوزولانی این ماده مطابق با ASTM C618  رده‌ی N می‌باشد.”

مهندس خانی - کارشناسی ارشد عمران، گرایش مدیریت ساخت

سازمانهای مرتبط

سازمان‌های متولی و همکار . فعالیتهای این ادارات و سازمانها مرتبط با اهداف وتحقیقات مجموعه سبکدانه کانیار است.

سخن ناب

من با هیچکس جزء خودم رقابت نمی‌کنم. هدف من مغلوب کردن آخرین کاری است که انجام داده‌ام.

بیل گیتس