پامیس

حمل و نقل پوکه معدنی

حمل و نقل پوکه معدنی یکی از بخش‌های مهم در یک سیستم تولیدی و معدن کاری است. ما تلاش می‌کنیم قیمت پوکه معدنی و هزینه حمل بار را به کمترین حد برسانیم. تا مشتریان عزیز ما از خرید خود راضی باشند.

حمل و نقل پوکه معدنی پوزولانی سبکدانه کانیار

حمل و نقل پوکه معدنی پوزولانی سبکدانه کانیار در دو بخش داخل استانی و خارج از استان تنظیم شده است. با توجه به رتبه کشورمان ایران در جهان از نظر دارا بودن منابع طبیعی ارزشمند، هنوز با مشکل حمل و نقل ماده معدنی روبرو هستیم. در این زمینه بخش خبری شرکت ملی فولاد ایران خبر برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما را منتشر و به نکات مهمی اشاره کرده است:

 رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، با بیان این که 400 هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد که با راه اندازی 100 معدن فراوری می توان 600 هزار فرصت شغلی ایجاد کرد افزود: والستریت ارزش منابع طبیعی ایران را 27/3 تریلیون دلار ارزیابی کرده که بر این اساس رتبه کشورمان در دنیا پنجم است. 

بیان این که 400 هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد، بسیار عجیب است که معادن کشور با مشکل جدی حمل و نقل مواجه هستند.

بهرام شکوری رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی افزود: هزینه‌های حمل و نقل در بخش معادن ایران چند برابر دیگر کشورهاست. (برنامه خبری شبکه دو.اردیبهشت 98)

با این تفاسیر حمل و نقل پوکه معدنی پوزولانی سبکدانه کانیار همانند دیگر معادن پوکه با سختی زیادی روبرو است. ارسال به موقع بار به خارج از استان یکی از اهداف اصلی گروه تولیدی سبکدانه کانیار است. در برخی از موارد با توجه به نیاز مبرم مشتری به خصوص تولیدکنندگان بزرگ قطعات سبک و نیمه سبک، ارسال بار با تعویق صورت گرفته است. اما با تمام مشکلات حاضر اقتصادی کشور ما سعی می‌کنیم مشکلات حمل و نقل را به حداقل برسانیم.

قیمت پوکه معدنی  کلیک کنید    قیمت پوکه معدنی

حمل و ارسال بار پوکه پوزولانی سبکدانه کانیار

نحوه‌ی حمل و ارسال بار پوکه پوزولانی سبکدانه کانیار از طرق مختلف صورت می‌گیرد. البته فروش محصولات سبکدانه کانیار به دلیل ارسال مستقیم پوکه پوزولان از معدن قیمت‌های متنوعی را برای مشتریان به همراه دارد.

به دلیل بارگیری در معدن قیمت پوکه معدنی نهایتا بسیار کمتر از فروش در انبار محاسبه می‌شود. این مساله میل و رغبت مشتری را برای خرید دو چندان می‌کند.

از جمله ماشین آلات پیشنهادی ما برای حمل، تریلی کمپرسی است. با ارسال یک تریلی حداقل 25 تن بار یا تقریبا 30 مترمکعب پوکه به دست مصرف کننده می‌رسد.

روش‌های مختلفی برای جذب تریلی و کامیون برای ارسال بار به خارج از استان اردبیل وجود دارد. در این بخش تنها به چند مورد به طور نمونه اشاره می‌شود: اطلاع رسانی به شرکت‌های حمل و نقل منطقه، تبلیغات به روش‌های مختلف و آگاهی بخشی به رانندگان، مانند تریلی کمپرسی و …. استفاده از اپلیکیشن‌های اعلام بار در کل کشور. خوشبختانه بروز شدن سیستم اطلاع‌رسانی اعلام بار، مشکل را تا حد زیادی کم کرده است.

با توجه به مشکلات عدیده حمل و نقل در کشور گروه تولیدی سبکدانه کانیار نهایت تلاش خود را به کار می‌بندد تا بتواند در حداقل زمان ممکن بار درخواست شده از طرف مشتری را به مقصد برساند. خوشبختانه تا به امروز توانستیم خدمات درخور مشتریان عزیز ارایه نماییم.

کسب رضایت مشتری و خوش قول بودن مجموعه تولیدی سبکدانه کانیار از ارزش‌های اصلی گروه می‌باشد. بدین منظور به دنبال راهکارهای به روز و شناسایی وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار هستیم.

برای خرید پوکه معدنی پوزولانی با شماره زیر تماس بگیرید

09144974210

4.9/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا