پامیس

محصول بادامی سبکدانه کانیار

محصول بادامی سبکدانه کانیار را مستقیم از معدن با قیمت مناسب خریداری نمایید. در شیب بندی و کف سازی ساختمانی، در کشاورزی و صنعت این ماده معدنی کاربرد فراوانی دارد.

محصول بادامی سبکدانه کانیار

محصول بادامی سبکدانه کانیار چه کاربردی دارد؟ همانطور که می‌دانیم پامیس از حفرات میکروسکوپی تشکیل شده است. از نظر شیمیایی خنثی بوده. در برابر حمله موریانه و جانوران موذی مقاوم است. علاوه بر این با توجه به خصوصیات دیگر از آن یک عایق و مصالح ساختمانی سبک ساخته شده است.

کاربرد بیشتر محصولات پومیسی از جمله دانه‌های سایز بادامی در سقف‌ها، دیوارها، پشت بام‌ها، کف ساختمان‌ها، پی و نماها است. البته ناگفته نماند، عمده‌ترین مصرف پومیس در ساختمان سازی مربوط به قطعات پیش ساخته می‌باشد.

مصالح شیب بندی باید دارای وزن سبک باشند. در این زمینه مصالح مختلفی از سوی صنعت ساختمان پیشنهاد می‌شود:

  • سنگدانه های تهیه شده از فرآوری مواد طبیعی مانند پومیس ، پوکه سنگ و توف.
  • سنگدانه های تهیه شده توسط منبسط کردن، گلوله کردن و کلوخه کردن محصولاتی از قبیل سرباره کوره آهن گدازی، رس، دیاتومیت، خاکستر بادی، شیل یا سنگ لوح و …

بطور کلی کاربرد پومیس در ساختمان شامل موارد زیر است. در ادامه هر یک بطور مجزا توضیح اشاره می‌شود:

  • پلاسترهای ساخته شده معمولی
  • پلاسترهای ویژه
  • عایق‌های پرکننده بنایی
  • آجرهای عایق صوتی
  • پوشش‌های سقف و عایق کاری کف

محصول بادامی سبکدانه کانیار در کشاورزی و صنعت

اضافه کردن پوکه معدنی سایز بادامی به خاک مزایای مهمی دارد. از جمله با توجه به نیاز مبرم کشاورزی روز دنیا به آبیاری، نگهداری و حفظ آب در خاک مورد توجه پژوهشگران حوزه کشاورزی است. یکی از مواردی که به آن توجه ویژه می‌شود کاربرد پامیس در کشاورزی است. کاربرد پومیس در صنعت را می‌توان معطوف به این نکته کنیم. پومیس به عنوان یک ساینده صنعتی استفاده می‌شود. ویژگی بارز آن ساییدن سطوح ناصاف است. پوکه معدنی به عنوان یک ماده سایشی بسیار نرم است. پومیس فرآوری شده قابلیت تبدیل به ذرات بسیار ریز دارد. این ذرات به منظور مواد پاک کننده استفاده می‌شود. حالت گردی شکل این مواد در لوازم آرایشی کاربرد ویژه‌ای دارد.

دریافت قیمت پوکه معدنی

 

در صورت تمایل به خرید از این محصول با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

زارع :  09144974210 _ 09113771257

امتیاز شما برای این مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا