محصول پودری پوزولان سبکدانه کانیار را فقط برای یک بار در تولیدات بتنی، ساختمانی و کشاورزی استفاده کنید. روند تغییر در تولید را بطور چشمگیری شاهد خواهید بود. پوکه پودری یا پوکه ماسه‌ای نام دیگری از این نوع دانه است.

محصول پودری پوزولان سبکدانه کانیار

پومیس پودری پوزولان سبکدانه کانیار ، پومیس دانه‌بندی شده. دانه‌های 0 تا 3 میلیمتر است. 

قابل توجه تولیدکنندگان و مهندسین در کارگاه های تولیدی. محصول پودری تولید شده در معدن به دلیل وزن بسیار كم نسبت به ماسه معمولی (شسته/رودخانه ای)، آمیزش خوب با سیمان دارد. با استفاده از پوکه پودری پوزولان سبکدانه کانیار مصرف بهینه سیمان در كارگاه‌های ساخت بتن, بلوك زنی پایین می‌آید. همچنین به عنوان پرکننده سطوح لوله كشی‌های ساختمانی، ساخت انواع موزاییک و پازل‌های خیابانی و … نیز قابل استفاده می‌باشد.

در واقع خاکه یا ماده معدنی پودری شکل، حاصل از سرد شدن مواد مذاب آتشفشانی است. که پس از سرد شدن در بین دانه های بزرگتر به جای می‌ماند. این مواد ماسه‌ای حاصل از بسته به پروژه‌های مختلف این ابعاد گاهی قابل تغییر هستند.

محصول پودری سبکدانه کانیار با دانه‌های 0 تا 3 ملی متر، برای کاشت گیاهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بستر جایگزین خاک محسوب می‌شود. این دانه‌ها با خاصیت جذب آب مناسبی که دارند می‌توانند آبیاری گیاهان را تا حد قابل ملاحظه‌ای پایین بیاورند. از دیگر خواص این دانه به دلیل بافت باز آنها رشد ریشه گیاهان را سهولت می بخشد. پودری پوزولان موجب رشد سریع گیاهان می‌شود. این دانه دارای ph تقریبا نرمال است.

با توجه به ویژگی پوزولانی طبیعی پوکه معدنی کانیار مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 3433 و تحقیقات صورت گرفته کاربرد عمده‌ی پومیس پوزولان کانیار در بتن خودتراکم و بتن پیش ساخته صرفه اقتصادی را با کاهش مدت دوره نگهداری رطوبتی به همراه دارد.

برای مطالعه بیشتر خواندن این مطلب پیشنهاد می‌شود:  پوکه معدنی سایز ماسه‌ای

در صورت تمایل به خرید از این محصول با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

زارع :  09144974210 _ 09113771257_09117709407