اطلاعیه پوکه پوزولان سبکدانه کانیار شامل اخبار و اتفاقات روز این سایت می‌باشد. در اطلاعیه امروز پیرامون کپی برداری از اسناد اختصاصی سایت سبکدانه کانیار صحبت می‌شود.

اطلاعیه پوکه پوزولان سبکدانه کانیار

اطلاعیه پوکه پوزولان سبکدانه کانیار. به نظر شما کپی برداری از سایت‌های تخصصی پوکه پوزولان بدون ذکر منبع دزدی محسوب نمی‌شود؟

متاسفانه مدت‌هاست شاهد کپی برداری مستقیم از سایت سبکدانه کانیار بدون ذکر منبع هستیم. اطلاعات خاص پوکه معدنی سبکدانه کانیار مانند ویژگی‌های ظاهری و حتی آنالیز شیمیایی محصول به راحتی کپی برداری میشود.

با خودم بارها فکر میکنم که صاحبان این سایت‌های کپی کننده چطور به ادمین‌های سودجوی خود اعتماد می‌کنند. حتی یکبار هم شده از آنها منبع کپی‌ها را تقاضا نمی‌کنند. بطوریکه هر عقل سلیم به راحتی این مسایل را از هم تمیز می‌دهد.

در آخر بسیار برای همکاران محترم پوکه معدنی بخصوص برخی از سایت‌های معادن قروه اظهار تاسف می‌کنم که چطور بدون داشتن سواد الکترونیک و عدم آشنایی با این تجارت نوین، به کپی برداری  از مطالب سایت‌های علمی تجاری می‌پردازند. اما فراموش نکنند که مصرف کنندگان پوکه معدنی پوزولانی سبکدانه کانیار از مهندسین، دانشجویان و محققین و مشتریان آگاه و محترم جامعه هستند. زیرا این خیانت را به آسانی متوجه می‌شوند.

جای تاسف دارد که آنالیز شیمیایی سبکدانه کانیار با ویژگی های مختص خود در بسیاری از سایت‌های اسکوریا  کپی شده است و اطلاعات نادرست به مخاطبین ارایه می‌شود.

                                                                             با تشکر

مدیریت سبکدانه کانیار

زارع         

Rate this blog_posts