پامیس

سبکدانه پوکه مخلوط

سبکدانه پوکه مخلوط اصطلاحیست معمولا در مورد پوکه معدنی یا صنعتی بکار برده می‌شود. پوکه مخلوط همانطور که از نامش پیداست شامل مجموعه‌ای از انواع سایز پوکه معدنی است. یعنی در این پوکه مخلوط حداقل دو نوع دانه بندی پومیس دیده می‌شود. در ادامه این بحث به معرفی انواع سبکدانه پوکه مخلوط می‌پردازیم.

سبکدانه پوکه مخلوط کانیار

سبکدانه پوکه مخلوط کانیار یکی از انواع محصولات دانه بندی شده است. در این نوع سایزبندی، محصولات متفاوت با کاربرد مختلف از سوی معدن پوزولان ارایه می‌شود. انواع سایزبندی پوکه معدنی و ترکیب آن با پوکه پودری پوزولان، محصولات متنوع و جدیدی را به بازارعرضه می‌کند. انواع پوکه مخلوط سبکدانه کانیار در بخش بعدی اشاره شده است:

سبکدانه پوکه مخلوط پودری – عدسی کانیار

سبکدانه مخلوط پودری – عدسی کانیار یکی از محصولات پرفروش در معدن پوزولان است. این ماده معدنی با اختلاط پودری – عدسی کمک زیادی به توایدکنندگان بلوک سبک می‌کند. با توجه به پوزولانی بودن و میزان چسبندگی پودری پوزولان کانیار و مقاومت فشاری و وزن سبک پوکه عدسی و رنگ روشن این ترکیب، بلوک‌های مقاوم، سبک با رنگ روشن تولید می‌شود. ضمنا پوکه مخلوط پودری – عدسی کانیار با قیمت تمام شده پایین‌تری آماده فروش خواهد بود.

دریافت قیمت پوکه معدنی

سبکدانه مخلوط پودری – نخودی کانیار

سبکدانه مخلوط پودری – نخودی کانیار مانند دیگر محصولات مخلوط با پودری پوزولان به نسبت 30 به 70 مخلوط شده است. علت اصلی ترکیب دانه نخودی با پودری، کاهش مصرف سیمان است. در تولید قطعات سبک ساختمانی و حتی شیب بندی و کف سازی، پودری پوزولان کانیار نه تنها مصرف سیمان را کم می‌کند بلکه دیگر نیاز به مصرف ماسه نمی‌باشد.

 

سبکدانه پوکه پودری – بادامی کانیار

پوکه مخلوط پودری – بادامی کانیار مختص شیب بندی و کف سازی در صنعت ساختمان است. معمولا دانه‌ها به سایز 12-30 است. به همراه پودری پوزولانی اختلاط خوبی با سیمان می‌دهد. سبک و حجیم و کاربردی در تولید محفظه‌های سبک صنعتی، باغبانی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پوکه مخلوط مزیت عمده‌ای نسبت به دیگر محصولات کانیار دارد. قیمت مناسب و حجم بالای بار تقاضای مشتریان را در فروش افزایش داده است. سبکدانه پومیس مخلوط کاربرد فراوانی در صنعت و کشاورزی مدرن دارد. برای خرید این محصول کافیست با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

 

امتیاز شما برای این مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا