پامیس

پوکه بادامی

پوکه بادامی چه کاربردی دارد؟ شیب بندی پشت بام با پوکه معدنی پوزولانی امروزه مورد استفاده اکثر مهندسین و سازندگان ساختمان است. همه می‌دانیم به منظور تخلیه آب موجود بر روی پشت بام نیاز هر ساختمان به شیب بندی امری ضروری است.

پوکه بادامی سبک دانه کانیار 

پوکه بادامی سبکدانه کانیار در اندازه 20 تا 30 میلیمتری، همچون دانه‌های نخودی خاصیتی یکسان دارد. این پوکه جهت پر کردن و شیب بندی بام ساختمان تا قطر 30 سانتی متری ایده آل است. وزن مخصوص آن در هر متر مکعب به دلیل پوزولانی بودن آن 700 تا 750 کیلوگرم است.

محصول بادامی سبکدانه کانیار در شیب بندی کاربرد دارد. شکل و جنس شیب بندی کف طبقات به همراه پوکه معدنی سایز بادامی به نوع کاربری آن بستگی دارد. به عنوان نمونه کف سرویس‌ها در طبقات فوقانی ساختمان و کف زیرزمین‌ها و سالن‌ها و… با هم تفاوت دارد.

هر بخش نیز شرایط ویژه خود را دارد. نکته حائز اهمیت در شیب بندی کف طبقات انتخاب نوع مصالح است. زیرا باید دقّت شود کف سازی با مصالحی انجام شود که بتواند وزن خود را به خوبی تحمّل نموده. همچنین سطح رویی آن بتواند در مقابل سایش مقاومت نماید. این ویژگی را به راحتی در پومیس بادامی پیدا خواهیم کرد.

دریافت قیمت پوکه معدنی

در صورت تمایل به خرید از این محصول با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

زارع :  09144974210 _ 09113771257

امتیاز شما برای این مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا