پوکه مخلوط (نخودی-بادامی) سبکدانه کانیار را می‌توانید از معدن مستقیم خریداری کنید. مطمین باشید قیمت تمام شده برای شما به حداقل می‌رسد. شما نه تنها پوکه ارزان‌تر خریداری می‌کنید بلکه حجم بار بیشتر نیز به دست شما خواهد رسید.

پوکه مخلوط (نخودی-بادامی)

پوکه مخلوط (نخودی-بادامی) همانطور که از نام آن پیداست ترکیبی از دو نوع پوکه است. پوکه‌های سایز نخودی و بادامی به دلیل نیاز مشتریان در ساختمان سازی با این سایز تولید می‌شود.

پوکه در طبیعت به شکل معدنی یافت می‌شود. پوکه معدنی به عنوان یکی از کانی‌های سیلیسی در طبیعت توجه ویژه انسانها را قرن‌ها به خود جلب کرده است.

پوکه معدنی به دلیل خلل و فرج بیشتر از وزن خود می‌تواند مایعات را جذب کند. پوکه می‌تواند چند برابر وزن خود آب جذب کند. به عنوان تمیزکننده در صنعت توجه ویژه‌ای به آن می‌شود. به صورت ترکیب با مواد دیگر به صورت آلودگی‌زدایی مورد استفاده در صنعت است.

پوکه نخودی-بادامی در کشاورزی بخاطر جذب بالای آب و نگهداری آب کاربرد زیادی دارد. پوکه مخلوط به عنوان عایق در سردخانه‌ها، گرمخانه‌ها حتی ساخت و ساز ساختمان حایز اهمیت است. به منظور عایق سازی لوله‌های ساختمانی، سبک سازی ساختمان، تولید قطعات و بتن‌های سبک بکار گرفته می‌شود.

پوکه مخلوط نخودی بادامی سبکدانه کانیار

این نوع پوکه مخلوط در سایز 12 تا 30 میلیمتر است. وزن مخصوص این پوکه 700 تا 750 کیلوگرم است. به دلیل خاصیت پوزولانی و سیلیس بالای این محصول در تولیدات بتنی یا سبک سازی کاربرد ویژه دارد.

پوکه مخلوط نخودی بادامی سبکدانه کانیار به دلیل آنالیز شیمیایی منحصر به خود و میزان آلومینیم آن مورد توجه کشاورزان و باغداران است.

پوکه مخلوط جهت کف سازی، شیب بندی ساختمان، پل سازی، تونل سازی، سد سازی، تصفیه خانه‌های آب، استخرها، ساخت آبنماها و … با قابلیت کیفی بالایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکراست ، در مناطق مرطوب کشور به دلیل عدم انتقال رطوبت و نم در پایه‌ها و کف ساختمان، مصرف پوکه مخلوط سبکدانه کانیار گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.

قیمت پوکه معدنی  کلیک کنید    قیمت پوکه معدنی

برای آشنایی بیشتر با انواع پوکه معدنی:

 

 

در صورت تمایل به خرید از این محصول با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

زارع :  09144974210 _ 09113771257_09117709407

4.9/5 - (18 امتیاز)