پامیس

پوکه معدنی سبکدانه کانیار

پوکه معدنی سبکدانه کانیار با انواع سایز پوکه معدنی در ابعاد عدسی، نخودی و بادامی، پودری پوزولان 0-3 در صنعت ساختمان و کشاورزی کاربرد بالایی دارد. با استفاده از پوکه معدنی کانیار در شیب بندی و کف سازی ساختمان، بار مرده ساختمان کاهش می‌یابد. پوکه کانیار ساختمان شما را در برابر زلزله ایمن می‌کند. خاک کشاورزی را غنی از مواد معدنی و بستر مناسب برای کشت می‌باشد.

پوکه معدنی سبکدانه کانیار

پوکه معدنی سبکدانه کانیار چیست؟ قبل از پاسخ به این سوال بهتر است به تعریف و کاربرد پوکه معدنی اشاره‌ای داشته باشیم.

پوکه معدنی حاصل مواد مذاب آتشفشانی است. مواد مذاب پس از خروج از دهانه آتشفشان بر روی زمین سرد شده. دانه‌های ریز و درشت یا گاهی به شکل خاکستر در سطح زمین بصورت متخلخل باقی می‌ماند. پس از سالیان متمادی در سطح زیرین خاک بر روی هم انباشت شده و آماده بهره برداری می‌شود.

ویژگی بارز پومیس خنثی بودن و PH تقریبا خنثی آن، کم رسانا بودن، عایق صدا و حرارت، مقاومت بالا و وزن کم آن است.

پوکه کانیار از معادن دامنه قله سبلان استخراج می‌شود. پس از استخراج و برداشت بار خام از معدن، به سمت کارگاه تولیدی حمل شده. در کارگاه تولیدی توسط دستگاه‌ها جداسازی صورت می‌گیرد. بار تولیدی بر مبنای تقاضای بازار و برنامه‌های فروش هر سیستم دانه‌بندی شده. در آخر در بخش فروش به بازار عرضه می‌شود.

پوکه کانیار دارای آنالیز شیمیایی منحصر به خود متفاوت از دیگر انواع پوکه معدنی است. میزان سیلیس پومیس سبکدانه کانیار حدود 61 درصد است. اکسید آهن آن 30.4 درصد و منیزیم 2.50 درصد است.

فروش پوکه کانیار

فروش پوکه کانیار بطور مستقیم از معدن به دست مصرف کننده یا محل پروژه مورد نظر ارسال می‌شود. لازم به ذکر است قیمت تمام شده از معدن با قیمت پایین محاسبه می‌شود.

دریافت قیمت پوکه معدنی

پامیس پوزولان سبکدانه کانیار نوعی از پوکه معدنی است. اما این ماده معدنی ویژگی‌های متفاوتی نسبت به پوکه معدنی اسکوریا یا پوکه سفید دارد. برخلاف رنگ سیاه یا قهوه‌ای پوکه قروه، پوکه کانیار رنگی خاکستری مایل به سفید دارد. در تولید بتن‌های رنگ روشن یا دیوارهای پیش ساخته در آزمایشگاه‌ها سرآمد دیگر انواع پوکه معدنی در کشور است. میزان تخلخل و فشردگی آن نسبت به اسکوریا کمتر بوده. در نتیجه از مقاومت فشاری بسیار بالایی برخوردار است. نسبت به پوکه معدنی تبریز آهک فعال ندارد. پس تجزیه پذیر و ضد موریانه است. برخلاف پوکه قروه که با سیمان به تنهایی ترکیب خوبی ندارد و اکثر بلوک سازان را وادار می‌کند تا از ماده معدنی ترکیبی دیگر استفاده کنند؛ پوزولان سبکدانه کانیار اختلاط بسیار عالی با سیمان دارد. در تولید قطعات سبک پامیس پوزولان کانیار مصرف سیمان را به مقدار زیادی کم می‌کند.

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

امتیاز شما برای این مقاله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا