گروه تولیدی سبکدانه کانیار آماده فروش محصولات پوکه معدنی از قبیل پوزولانی، پوکه سفید تبریز و پوکه سیاه قروه و اسکریا بصورت دانه بندی و میکرونیزه می‌باشد. در صورت تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

گروه تولیدی سبکدانه کانیار

گروه تولیدی سبکدانه کانیار با بیش از 20 سال سابقه در تولید، توزیع و فرآوری محصولات سبک ساختمانی اعم از پوکه و قطعات سبک ( بلوک سبک ) در استان‌های مازندران، کردستان، آذربایجان شرقی و استان اردبیل، فعالیت دارد. این گروه تلاش نموده تا بتواند خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان ارائه نماید.

سایت حاضر به همت جمعی از متخصصان و تولیدکنندگان مجموعه تولیدی سبکدانه کانیار تاسیس شده است.

هدف ما در راه اندازی و مدیریت این پایگاه اینترنتی، اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مشتریان در زمینه محصولات تولیدی شرکت سبکدانه کانیار و ارائه اطلاعات علمی و مستند به علاقمندان پوکه معدنی و فرآورده‌های حاصل از آن می‌باشد.

با توجه به اینکه، پوکه‌های معدنی و پوزولان‌ها کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف به خصوص در صنعت ساختمان دارند ( مراجعه به مصرف عمده پوکه ) نیاز مصرف‌کنندگان به پوکه معدنی مساله‌ای اجتناب ناپذیر است.

از آنجاییکه، منابع غنی از پوکه معدنی در کشور وجود دارد. تعدادی از آنها در حال استخراج و بهره برداری هستند. علیرغم پتانسیل بالای این مواد، مصرف آنها از لحاظ حجمی و تنوع کاربرد، بصورت شایسته انجام نمی‌گیرد.

یکی از دلایل عمده این مساله عدم شناخت کافی تولیدکنندگان واحدهای صنعتی از خواص مهندسی و کاربردی بالقوه آنهاست.

کمیته تحقیق و پژوهش سبکدانه کانیار، با کمک گرفتن از تجربیات اساتید دانشگاهی و تولیدکنندگان معتبر، مطالعات خود را در زمینه مصرف پوزولان و فرآوری آن آغاز نموده است.

لذا، مجموعه سبکدانه کانیار با هدف کمک به بهبود در تولید و فرآوری پوزولان و پوکه های معدنی و شناخت صحیح از بازار هدف و فروش محصولات خود به مشتریان به بهترین نحو با کیفیت بالا و قیمت گذاری مناسب، تلاش خود را به کار می‌بندد تا با یاری خداوند منان بتواند در این عرصه همگام با کشورهای توسعه یافته به پیش حرکت نماید.

Rate this pumice_posts